قوانین و مقررات

لازم است کاربران محترمی که قصد عضویت و خریداری از فروشگاه آنلاین انتشارات گرایش تازه را دارند، مفاد این توافق‌نامه را مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط ذیل است:

 1. تمام عناوین ارائه شده در سایت دارای مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی است و کلیه اصول و رویه‏‌های انتشارات گرایش تازه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است.
 2. برای عضویت در فروشگاه آنلاین انتشارات گرایش تازه  به قسمت ثبت‌نام مراجعه نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره موبایل و کلمه عبور، لینک تایید به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می‌شود و کاربران با کلیک نمودن بر روی آن مراحل عضویت را تکمیل می­نمایند.
 3. ورود مجدد به سامانه با وارد کردن کلمه عبور ممکن است. در صورت فراموش کردن کلمه عبور لازم است برای بازیابی و ثبت کلمه عبور جدید اقدام شود.
 4. ثبت دقیق شماره موبایل، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات درخواستی به ارائه مطلوب خدمات منجر خواهد شد. بدیهی است مسئولیت اشتباه یا خلاف واقع بر عهده کاربر است.
 5. عضویت در فروشگاه آنلاین انتشارات گرایش تازه رایگان است.
 6. .کاربران تنها پس از عضویت و ثبت کلمه عبور، امکان خرید از سایت دارند.
 7. پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف وجود ندارد.
 8. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات ارسال می‌‏شوند.
 9. اختلال در سرویس اینترنت یا هر رویدادی که باعث شود مراحل خرید به اتمام نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین انتشارات گرایش تازه در قبال خرابی‌ها یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت­ها مسئولیتی ندارد.
 10. ارسال کتاب توسط شرکتهای سرویس پیک صورت میگیرد و با توجه به موقعیت جغرافیای مشتری هزینه آن به عهده مشتری می باشد.
 11. اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر انتشارات گرایش تازه می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.